W tegorocznym jubileuszowym Konkursie wzięło udział 25 uczniów z klas 2-8. Wszyscy uczestnicy solidnie przygotowali i przeczytali na szkolnych eliminacjach fragmenty książek Stanisława Lema. Do finału wyłonione zostały po dwie osoby w trzech kategoriach:

klasy 1-3: Lena Wysokińska (2b) i Małgorzata Sokołowska (3a),

klasy 4-6: Maria Krasuska (4b) i Barbara Wojda (5b),

klasy 7-8: Natalia Uchman (7c) i Michalina Gąsior (8b).

W związku z obecną sytuacją epidemiczną finałowe rozstrzygnięcia odbędą się bez fizycznego udziału czytających uczniów. Podobnie jak w ubiegłym roku do organizatora przesłane zostały nagrania. Lista laureatów zostanie opublikowana 22 listopada na stronie Biblioteki Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim.

Gorąco kibicujemy naszym reprezentantkom!

Wszyscy pięknie czytali 🙂
Kategorie: Aktualności

Skip to content