Dzień Edukacji Narodowej

edytaleszczynska    17 października 2016

img_4187 W dniu 13 października 2016 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły w sposób szczególny wyrazili wdzięczność nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji szkoły oraz przekazali najserdeczniejsze życzenia i podziękowali za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość, okazywane na co dzień, za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie

uczniowskich serc i umysłów. Składając kwiaty na ręce Pani Dyrektor Emilii Kowalczyk-Rumak, podziękowali wszystkim nauczycielom za trud wkładany każdego dnia w naukę i wychowanie młodzieży. Po życzeniach  odbyła się króciutka, żartobliwa uroczystość, drobne upominki dla nauczycieli a na koniec życzenia i słodycze dla dyrekcji, wychowawców i pracowników naszej szkoły od Rady Rodziców, którą licznie reprezentowali rodzice pod przewodnictwem Iwony Serwatko.

Uroczystość przygotowały opiekunki Samorządu Uczniowskiego ze wsparciem p. Jolanty Różyckiej i Rafała Ratuskiego.