Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2016

- edytaleszczynska -

img_4187 W dniu 13 października 2016 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły w sposób szczególny wyrazili wdzięczność nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji szkoły oraz przekazali najserdeczniejsze życzenia i podziękowali za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość, okazywane na co dzień, za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie

uczniowskich serc i umysłów. Składając kwiaty na ręce Pani Dyrektor Emilii Kowalczyk-Rumak, podziękowali wszystkim nauczycielom za trud wkładany każdego dnia w naukę i wychowanie młodzieży. Po życzeniach  odbyła się króciutka, żartobliwa uroczystość, drobne upominki dla nauczycieli a na koniec życzenia i słodycze dla dyrekcji, wychowawców i pracowników naszej szkoły od Rady Rodziców, którą licznie reprezentowali rodzice pod przewodnictwem Iwony Serwatko.

Uroczystość przygotowały opiekunki Samorządu Uczniowskiego ze wsparciem p. Jolanty Różyckiej i Rafała Ratuskiego.

 

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close