ZS w Cegłowie na Politechnice Warszawskiej

16 września 2016

- Karol Sieńkowski -

W ramach 6 Forum Matematyków Polskich, 15 września 2016 roku w godzinach 9.00-17.00 Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej,  organizowany był Dzień Popularyzacji Matematyki. Tego dnia, w gmachu Wydziału MiNI Politechniki Warszawskiej przy ulicy Koszykowej 75 można było wziąć udział w wykładach, warsztatach, pokazach, a także obejrzeć wystawy i filmy o tematyce matematycznej. Wydarzenie to adresowane było do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, nauczycieli oraz wszystkich pasjonatów matematyki.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl. 3b gimnazjum: Maciej Grudzień, Filip KosmallaWojciech Mistewicz, którzy prowadzili na stoisku zajęcia z programowania robotów oraz łamigłówek matematycznych. Dodatkowo nauczyciele Magdalena SujakKarol Sieńkowski wspomagani przez studentkę siedleckiej uczelni Olgę Moreń poprowadzili warsztaty z obliczeń na japońskim liczydle.

Nasi uczniowie skorzystali też z bogatej oferty warsztatowej i wzięli udział w zajęciach organizowanych przez Centrum Nauki Kopernik.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close