Zimowe półkolonie w szkole.

19 stycznia 2018

- swietlica -

A w zimowym czasie

Jest przyjemna pora,

To ferie zimowe

I zabawa spora.”

Ferie zimowe to czas, na który czekają i mali i duzi. Każdy ma swój sposób na spędzenie go mile i przyjemnie. Niektórzy z nas wyjechali w góry, inni nad morze. Natomiast ci, którzy zostali, mieli szansę spędzić pierwszy tydzień ferii ze swoimi kolegami i koleżankami na szkolnych półkoloniach. Był to czas pełen uśmiechu, kreatywnej zabawy i niezapomnianych wrażeń. A wszystko za sprawą takich zajęć jak: „Disco party z karaoke”, zabawy ruchowe z „Muzyką świata”, „Zimowe czary”, „Świat muzyką malowany” czy „Zabawy z wyobraźnią”, podczas których rozwijaliśmy nasze talenty artystyczne, wyobraźnię i pomysłowość. Pamiętając o zbliżającym się Dniu Babci i Dziadka wykonaliśmy wazoniki z gliny, które wyszły nam pięknie. Każdy był inny i niepowtarzalny  🙂

Dużo zabawy mieliśmy podczas warsztatów chemiczno – fizycznych tworząc „Bomby w kąpieli”. O tym, że ruch to zdrowie, przypomnieliśmy sobie podczas licznych gier i zabaw sportowych na sali gimnastycznej.

Nie zabrakło nam także smacznego akcentu przyjemności feryjnych – niezapomnianego Chocolate Fondue.

Ferie to czas przyjemności i czasu wolnego, ale musimy stale mieć na uwadze przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, o których przypomniał nam strażak Państwowej Straży Pożarnej z Mińska Mazowieckiego, pan Marcin Wojtaszczyk.

Nasze szkolne ferie zakończyliśmy wyjazdem do siedleckiego kina Helios na wzruszający i pełen humoru film animowany pt. „Fernando”. Po filmie wstąpiliśmy do McDonald’s na „małe co nieco”.

Wszystko co dobre, szybko się kończy 🙁 Tak samo i ferie…., ale przecież niedługo będą wakacje 😉

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close