Zespół TO NIE MY! na Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym.

30 maja 2018

- Elżbieta -

Szkolny zespół muzyczny To Nie My! pod kierownictwem Marcina Gomulskiego zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar „W SZEŚCIU STRUNACH ZAKLĘTA MUZYKA” w Pułtusku.
25 maja 2018 r. odbyły się finałowe przesłuchania, gdzie nasi uczniowie konkurowali
z wykonawcami z całej Polski. Zespół zaprezentował publiczności własną interpretację „Pluszowych Niedźwiadków”. Muzycy propagowali łamanie barier komunikacyjnych miedzy osobami słyszącymi i głuchoniemymi. W skutek tego utwór nie tylko zaśpiewali, ale również zamigali (w języku migowym). Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Floriańczyk – gitara i śpiew, Wojciech Grudzień – piano i śpiew, Aleksandra Sikorska – marakasy i śpiew, Justyna Wadas – osoba migająca.
Film z Festiwalu (kategoria gimnazjum, występ od 2:33) https://web.facebook.com/pultuskiobserwator/videos/783365868519543/

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close