Zespół TO NIE MY! na Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym.

Elżbieta    30 maja 2018

Szkolny zespół muzyczny To Nie My! pod kierownictwem Marcina Gomulskiego zakwalifikował się do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar „W SZEŚCIU STRUNACH ZAKLĘTA MUZYKA” w Pułtusku.
25 maja 2018 r. odbyły się finałowe przesłuchania, gdzie nasi uczniowie konkurowali
z wykonawcami z całej Polski. Zespół zaprezentował publiczności własną interpretację „Pluszowych Niedźwiadków”. Muzycy propagowali łamanie barier komunikacyjnych miedzy osobami słyszącymi i głuchoniemymi. W skutek tego utwór nie tylko zaśpiewali, ale również zamigali (w języku migowym). Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Floriańczyk – gitara i śpiew, Wojciech Grudzień – piano i śpiew, Aleksandra Sikorska – marakasy i śpiew, Justyna Wadas – osoba migająca.
Film z Festiwalu (kategoria gimnazjum, występ od 2:33) https://web.facebook.com/pultuskiobserwator/videos/783365868519543/