Zespół Szkolny w Cegłowie na XVII Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach

17 grudnia 2015

- Karol Sieńkowski -

16 października 2015 odbył się w Siedlcach XVII Festiwal Nauki i Sztuki. Już po raz drugi nauczyciele naszej szkoły włączyli się w przygotowanie programu dla odwiedzajacych festiwalowe atrakcje. Mogliśmy zaoferować niepowtarzalne i atrakcyjne zajęcia, co potwierdził fakt, że w ciągu tygodnia limit wolnych miejsc na nasze zajęcia został wyczerpany. W tym roku zaproponowaliśmy 2 spotkania warsztatowe:

  1. Podstawy obliczeń na sorobanie – warsztaty poprowadziła Elżbieta Oleksy.
  2. Programowanie robotów – warsztaty poprowadził Karol Sieńkowski wspierany przez studentkę 2 roku matematyki na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczym w Siedklcach, Olgę Moreń.

W warsztatach poprowadzonych przez Cegłowskich nauczycieli wzięło udział ok. 160 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Serdecznie dziękujemy panu dr Ryszardowi Kowalskiemu, pomysłodawcy i głównemu organizatorowi festiwalu za umożliwienie podzielenia się naszym doświadczeniem z innymi; panu dr Markowi Siłuszykowi i pani Paulinie Czubaj za pomoc w organizacji zajęć warsztatowych.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close