Zespół Szkolny w Cegłowie na siedleckim festiwalu nauki

22 października 2016

- Karol Sieńkowski -

21 października w ramach XVIII Festiwalu Nauki i Sztuki, który odbywa się w Siedlcach nasza szkoła zaprezentowała bogatą ofertę zajęć warsztatowych dla festiwalowych gości. Przeprowadziliśmy dla grup szkolnych z różnych miejscowości 3 warsztaty. Z naszych zajęć skorzystało ok. 150 dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów.
Pani Magdalena Sujak poprowadziła warsztaty z obliczeń na sorobanie.
Pani Mariola Olejnik wspomagana przez uczniów Łukasza Kozłowskiego i Kacpra Choromańskiego poprowadziła warsztaty z japońskiej zabawki kendamy.
Uczniowie gimnazjum: Monika Bogusz, Aleksandra Bąk, Maciej Grudzień, Wojciech Mistewicz, Filip KosmallaJakub Staniszewski poprowadzili pod kierunkiem pana Karola Sieńkowskiego w dwóch salach komputerowych zajęcia z programowania robotów.

Występ naszej szkoły okazał się dużym sukcesem. Lokalne media przeprowadziły z nauczycielami i uczniami wywiady, w których opowiedzieliśmy o prowadzonych zajęciach i naszej szkole.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close