Zerówkowicze na wyższej uczelni

03 czerwca 2019

- Aneta Zadunajska -

W czwartek 23.05.2019r. dzieci z grup zerowych naszego przedszkola już po raz piąty wzięły udział w konkursie matematycznym „Żyrafka” organizowanym przez Wydział Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach. Tym razem reprezentowali nas Marysia i Kacper z 0b oraz Olek z 0a, którzy dzielnie zmierzyli się z matematycznymi wyzwaniami. Ich wysiłki zostały nagrodzone 30.05.2019r. podczas uroczystego podsumowania konkursu, kiedy to otrzymali dyplomy i upominki. Po uroczystości wręczenia nagród dzieci wzięły udział w pokazie liczenia na chińskim liczydle – sorobanie, który prowadził Pan Karol Sieńkowski. Liczenie na tym nietypowym liczydle bardzo ich zainteresowało, co może przyczyni się do rozwijania tych zdolności w przyszłości. Kto wie? 😉

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close