„Zerówki” w Warszawie

Aneta Zadunajska    19 października 2016

12 października dzieci z oddziałów zerowych udały się na wycieczkę do Warszawy, której celem miało być zwiedzanie ZOO. Od kilku dni pogoda była kapryśna. Do końca wierzyliśmy, że niebo nad Warszawą będzie pochmurne ale nie deszczowe. Przyroda jednak rządzi się swoimi prawami. W ostatniej chwili plany było trzeba zmienić i zamiast w Zoo byliśmy w Cinema City w Promenadzie. Na dużym ekranie w ogromnym kinie obejrzeliśmy super komedię pt. „Sekretne życie zwierzaków domowych”, która wprawiła wszystkich w dobry humor. Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.

Cóż do Zoo pojedziemy na wiosnę!