Zerówki na wycieczce w Warszawie

26 kwietnia 2017

- Aneta Zadunajska -

W piątek 21 kwietnia dzieci z zerówek odwiedziły warszawskie ZOO oraz Teatr Baj. Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na ten dzień. W październiku pogoda spłatała figla i zamiast zoo było Kino Promenada. Teraz również z niepokojem spoglądaliśmy w niebo. Dzieci już w autokarze były mocno podekscytowane, zastanawiały się jakie zwierzęta zobaczą w ZOO!? W ogrodzie miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień okazy – a wśród nich były słonie, kangury, tygrysy, zebry, żubry, żyrafy, hipopotamy, goryle wiele gadów i piękne ryby.

Druga część wycieczki to obejrzenie barwnego spektaklu pt. „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” w Teatrze Baj. Spektakl jest kolorową, rozśpiewaną i roztańczoną opowieścią o afrykańskich przygodach Doktora Dolittle i jego przyjaciół. W przedstawieniu wykorzystano różnorodne techniki teatralne: lalki, maski, teatr przedmiotu, czarny teatr i teatr cieni.

Wycieczka okazała się wspaniałym przeżyciem, dostarczyła niesamowitych wrażeń oraz doznań estetycznych.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close