Zerówki na wycieczce w Warszawie

Aneta Zadunajska    26 kwietnia 2017

W piątek 21 kwietnia dzieci z zerówek odwiedziły warszawskie ZOO oraz Teatr Baj. Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na ten dzień. W październiku pogoda spłatała figla i zamiast zoo było Kino Promenada. Teraz również z niepokojem spoglądaliśmy w niebo. Dzieci już w autokarze były mocno podekscytowane, zastanawiały się jakie zwierzęta zobaczą w ZOO!? W ogrodzie miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień okazy – a wśród nich były słonie, kangury, tygrysy, zebry, żubry, żyrafy, hipopotamy, goryle wiele gadów i piękne ryby.

Druga część wycieczki to obejrzenie barwnego spektaklu pt. „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” w Teatrze Baj. Spektakl jest kolorową, rozśpiewaną i roztańczoną opowieścią o afrykańskich przygodach Doktora Dolittle i jego przyjaciół. W przedstawieniu wykorzystano różnorodne techniki teatralne: lalki, maski, teatr przedmiotu, czarny teatr i teatr cieni.

Wycieczka okazała się wspaniałym przeżyciem, dostarczyła niesamowitych wrażeń oraz doznań estetycznych.