Zerówka z wizytą w klasie IIIb SP

15 lutego 2018

- Ola Pernach -

W ramach innowacji pedagogicznej “Będę uczniem”, która ma na celu skrócenie procesu adaptacji w środowisku szkolnym,  dzieci z grupy “0b” gościły na zajęciach w klasie IIIb SP. Dzięki wspaniale przygotowanym zajęciom przez p. Małgorzatę Zalewską, dzieci 6 letnie miały okazję zapoznać się ze starszymi kolegami ze społeczności szkolnej, zaprojektować w grupach grę planszową, zintegrować się poprzez wspólną zabawę.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close