Zaproszenie na zebranie z rodzicami

29 lutego 2016

- Karol Sieńkowski -

Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z placówek Zespołu Szkolnego w Cegłowie na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 10 marca 2016 o godzinie 17.30 na sali gimnastycznej. Proponujemy Państwu spotkanie z profesorem Mariuszem Jędrzejko – uznanym autorytetem w dziedzinie pedagogiki i wychowania młodzieży. Profesor ceni wychowanie oparte na triadzie dobro-piękno-miłość, uczącego dzieci i młodzież szacunku dla największej wartości jaką jest życie.

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z przedszkoli oraz ze szkoły podstawowej w Piasecznie i Cegłowie oraz  gimnazjum w Cegłowie.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close