Zapraszamy na IV Turniej Tenisa Stołowego “Niepodległa 2018” pod patronatem Wójta Gminy Cegłów

26 lutego 2018

- edytaleszczynska -

Serdecznie zapraszamy na IV Turniej Tenisa Stołowego “Niepodległa 2018”. Zawody odbędą się 10 marca 2018 roku w Zespole Szkolnym w Cegłowie.

W tym roku turniej będzie powiązany z obchodami 100 lecia Niepodległości. Chcielibyśmy poprzez tę imprezę sportową propagować nie tylko aktywność fizyczną i tak bardzo pożądane dzisiaj postawy fair play, ale także przybliżyć uczestnikom zawodów historię pięknej 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości .

Zapisy do 5 marca osobiście lub drogą elektroniczna w sekretariacie szkoły lub u nauczycieli wychowania fizycznego.

Regulamin – pobierz

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close