Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 klasy I-III

28 czerwca 2016

- Ewelina Walas -

23 czerwca o godzinie 11.30 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I-III. W tym roku był to wyjątkowy dzień, ponieważ wszyscy najmłodsi uczniowie odebrali swoje świadectwa i nagrody książkowe na uroczystym apelu na sali gimnastycznej. Apel przygotowała klasa 3a i 3b wraz z wychowawcami Panią Iwoną Piątkowską i Panią Agnieszką Szyszkowską. Właśnie te klasy

uroczyście zakończyły pierwszy etap edukacyjny. Apel był również doskonałą okazją, aby podziękować rodzicom za roczną współpracę i aktywny wkład w życie naszej szkoły. Na uroczystości obecna była dyrektor Zespołu Szkolnego w Cegłowie Pani Emilia Kowalczyk-Rumak, wicedyrektorzy, Wójt Gminy Cegłów Pan Marcin Uchman oraz przewodniczący Rady Rodziców Pan Grzegorz Bartkiewicz. Wszyscy życzyli uczniom odpoczynku, udanych, ale jednocześnie bezpiecznych wakacji. Pod koniec apelu, klasa 2c otrzymała nagrody za oszczędzanie w SKO ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Mrozach. Wręczyła je Pani Magdalena Sujak, która jest opiekunem Szkolnej Kasy Oszczędności w naszej szkole.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close