Zajęcia w nowej sali językowej

20 grudnia 2015

- Malwina Sankowska -

We wrześniu została oddana do użytku nowa sala multimedialna do nauki języków obcych. W sali znajdują się 24 stanowiska ze słuchawkami i mikrofonami dla uczniów. Nauczyciel został wyposażony w nowy komputer, monitor, słuchawki, biurko z wbudowanymi głośnikami oraz oprogramowanie umożliwiające różne formy pracy na lekcji.

Oprócz wykonywania ćwiczeń na rozumienie tekstu słuchanego, uczniowie mogą prowadzić dialogi w parach i grupach, dyskusje,  a także odsłuchać swoje rozmowy po uprzednim nagraniu ich przez nauczyciela.

Trzeba przyznać, że wszyscy (a szczególnie klasy młodsze) chcą korzystać z nowego sprzętu.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close