Zajęcia dla gimnazjalistów z Mińska Mazowieckiego

22 września 2016

- Karol Sieńkowski -

22 września 2016 uczniowie klasy 3 gimnazjum o profilu matematyczno-informatycznym  z Gimnazjum Miejskiego nr. 2 w Mińsku Mazowieckim uczestniczyli w zajęciach warsztatowych, które odbywały się w naszej szkole. Najpierw uczniowie zgłębiali tajniki sorobanu pod okiem p. Karola Sieńkowskiego. Następnie uczestniczyli w warsztatach programowania robotów. W świat programowania wprowadzali gości Maciej GrudzieńWojciech Mistewicz z klasy 3b gimnazjum.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close