Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu

31 lipca 2017

- Aneta Zadunajska -

Ogłoszenie
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci,
które od 1 września 2017 roku rozpoczną edukację przedszkolną, wraz z opiekunami na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu
w dniach
29.08. 2017r. – 30.08.2017r.
w godz. 10.00 -12.00

Celem zajęć adaptacyjnych w przedszkolu jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Podczas zajęć dzieci poznają przedszkole, nauczycielki i personel obsługi. Uczestniczyć będą w zajęciach ruchowych, plastycznych oraz zabawach integracyjnych w sali i na terenie ogrodu przedszkolnego.
Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.

Serdecznie zapraszamy!
Dyrektor i wychowawczynie z Publicznego Przedszkola w Cegłowie

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close