Zabawa noworoczna klas IV – VI

Karolina Kluczek    14 stycznia 2016

4 stycznia 2016 roku, zgodnie z naszą szkolną tradycją, odbyła się zabawa noworoczna. Uczniowie klas IV – VI, wraz z rodzicami i wychowawczyniami, przygotowali poczęstunek w klasach, natomiast tanecznemu szaleństwu oddawali się na sali gimnastycznej. O muzykę i odpowiednią atmosferę zadbał DJ. Dzieci prześcigały się w wymyślaniu różnych układów tanecznych. Trzeba przyznać, że niektórym wychodziło to wyśmienicie. Było również bardzo dużo dedykacji. Uczniowie z każdej klasy dedykowali wybrane przez siebie utwory zarówno wychowawcom, jak też koleżankom i kolegom z klasy. Kilkoro dzieci zaprezentowało przy mikrofonie swój talent wokalny, śpiewając swoje ulubione piosenki.

Zabawa choinkowa znowu okazała się udaną imprezą. Szkoda, że następna dopiero za rok.

Autor: Izabella Wąsak