Zabawa noworoczna klas IV – VI

14 stycznia 2016

- Karolina Kluczek -

4 stycznia 2016 roku, zgodnie z naszą szkolną tradycją, odbyła się zabawa noworoczna. Uczniowie klas IV – VI, wraz z rodzicami i wychowawczyniami, przygotowali poczęstunek w klasach, natomiast tanecznemu szaleństwu oddawali się na sali gimnastycznej. O muzykę i odpowiednią atmosferę zadbał DJ. Dzieci prześcigały się w wymyślaniu różnych układów tanecznych. Trzeba przyznać, że niektórym wychodziło to wyśmienicie. Było również bardzo dużo dedykacji. Uczniowie z każdej klasy dedykowali wybrane przez siebie utwory zarówno wychowawcom, jak też koleżankom i kolegom z klasy. Kilkoro dzieci zaprezentowało przy mikrofonie swój talent wokalny, śpiewając swoje ulubione piosenki.

Zabawa choinkowa znowu okazała się udaną imprezą. Szkoda, że następna dopiero za rok.

Autor: Izabella Wąsak

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close