Zabawa choinkowa najmłodszych…

02 stycznia 2020

- Ewelina Walas -

Jak wszyscy dobrze wiedzą, szkoła to nie tylko nauka. Pierwszego dnia po świętach nasi najmłodsi uczniowie weszli tanecznym krokiem w Nowy Rok. Nasza zabawa połączona była jak co roku z ,,balem przebierańców”, więc nie zabrakło księżniczek, królów, postaci z bajek, a nawet przybyszów z kosmosu. Zabawę dla dzieci poprowadził pan Rafał Ratuski wraz ze swoim kolegą, który przygotował dla dzieci pokaz iluzji. Wszyscy świetnie się bawili, o czym świadczą roześmiane buzie na zdjęciach. 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close