Wolontariusze na II Cegłowskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym

21 października 2015

- Anna Chojnacka -

W niedzielę 18 października br. zawsze gotowy do pracy i pomocy Wolontariat naszej szkoły służył podczas II Cegłowskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego C3R „Barwy Jesieni”, którego organizatorem był Wójt Gminy Cegłów Marcin Uchman.
Pomimo deszczowej pogody wolontariusze z Gimnazjum rejestrowali zgłaszających się uczestników Rajdu, pomagali przy rozkładaniu sprzętu nagłośniającego, rozdawali ulotki, biuletyny oraz znaczki i odblaski. Część wolontariuszy pod okiem Strażaków pomagała w przygotowaniu ogniska, przy którym rajdowcy piekli kiełbaski. Na zakończenie rajdu Wójt wręczył nagrody i podziękowania uczestnikom Rajdu. Wolontariusze ze szkoły otrzymali piękne podziękowanie za nieocenioną pomoc i wsparcie działań związanych z organizacją „C3R – II Cegłowskiego Rajdu Rowerowego Barwy Jesieni”. Chociaż z zimna rozcierać trzeba było ręce to jednak wszystkim dopisywały humory.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close