Z wizytą w Teatrze Polonia

11 października 2018

- Anna Plaskowska -

KLASA 4A I 4 B W TEATRZE POLONIA ZAPOZNALI SIĘ Z „ALICJĄ PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA”

Po spektaklu wszyscy byli zgodni – podobało nam się!

Niektórzy zwracali uwagę na scenografię, inni na kostiumy, na muzykę, elementy humorystyczne, jeszcze inni na grę aktorów – szczególną sympatię zdobyła Alicja grana przez Paulinę Moś. Tytułowa bohaterka nie ma oporów przed przyznaniem się do swoich słabości, a jednocześnie deklaruje, że pragnie pozostać sobą. Nawet bycie królową nie wydaje się interesujące przy zatracaniu własnej osobowości.

Pełen humoru spektakl, operując środkami teatru formy, rzeczywiście oddaje niezwykłość świata wykreowanego przez Lewisa Carrolla. I daje do myślenia. Polecamy.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close