Z wizytą w szkole podstawowej w Dębem Wielkim

Karol Sieńkowski    6 grudnia 2015

W dniu 4.12.2015 grupa gimnazjalistów biorących udział w projekcie “Adaptacja robota Edison do potrzeb polskiej szkoły” poprowadziła dla uczniów szkoły podstawowej w Dębem Wielkim warsztaty z programowania robotów. Warsztaty zostały poprowadzone w ramach prezentu mikołajkowego dla dzieci. Podczas warsztatów testowane były karty pracy stworzone na zajęciach. Dzieci z zaangażowaniem programowały roboty i żywo reagowały na zadania wykonane z sukcesem. Niektórzy złapali w mig o co chodzi i nawet rozwiązali  zadania przeznaczone dla gimnazjalistów.

Dziękujemy nauczycielom szkoły w Dębem Wielkim: p. Emilii Alaba i p. Maciejowi Kośmidrowi za zaproszenie, a dyrekcji szkoły za życzliwe przyjęcie.

Warsztaty dla uczniów poprowadzili uczniowie gimnazjum: Filip Kosmala z kl. 2b, Karol Sadoch z kl. 3c oraz Krystian Metera z klasy 3b pod kierunkiem p. Karola Sieńkowskiego.