Z wizytą w szkole podstawowej w Dębem Wielkim

06 grudnia 2015

- Karol Sieńkowski -

W dniu 4.12.2015 grupa gimnazjalistów biorących udział w projekcie “Adaptacja robota Edison do potrzeb polskiej szkoły” poprowadziła dla uczniów szkoły podstawowej w Dębem Wielkim warsztaty z programowania robotów. Warsztaty zostały poprowadzone w ramach prezentu mikołajkowego dla dzieci. Podczas warsztatów testowane były karty pracy stworzone na zajęciach. Dzieci z zaangażowaniem programowały roboty i żywo reagowały na zadania wykonane z sukcesem. Niektórzy złapali w mig o co chodzi i nawet rozwiązali  zadania przeznaczone dla gimnazjalistów.

Dziękujemy nauczycielom szkoły w Dębem Wielkim: p. Emilii Alaba i p. Maciejowi Kośmidrowi za zaproszenie, a dyrekcji szkoły za życzliwe przyjęcie.

Warsztaty dla uczniów poprowadzili uczniowie gimnazjum: Filip Kosmala z kl. 2b, Karol Sadoch z kl. 3c oraz Krystian Metera z klasy 3b pod kierunkiem p. Karola Sieńkowskiego.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close