Z wizytą w lesie.

02 czerwca 2017

- Aneta Zadunajska -

„Polskie lasy słyną z tego od stuleci
Że przychylne są dla dzieci
I na pewno każdy powie…
Że las to zdrowie.”

Las jest bogatym źródłem poznania świata przyrodniczego.

Dzieciom należy pozwalać poznawać piękno otaczającej ich przyrody poprzez różnorodne formy np.: podczas wycieczki do lasu. I właśnie dzięki uprzejmości naszego leśniczego    Pawła Lech mogliśmy 2 czerwca przekonać się o, tym osobiście wyjeżdżając na spotkanie z leśniczymi do lasu. Były rozmowy o przyrodzie, przechadzki po ścieżkach i obserwacje naturalnego środowiska roślin i zwierząt. Na polanie czekało na nas ognisko, gdzie każde dziecko mogło osobiście upiec sobie kiełbaskę. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie nas w Leśnictwie Piaseczno, była to dobra okazja do wzbogacenia wiedzy oraz kształtowania postaw proekologicznych u tak małych dzieci.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close