Z wizytą w Gminnej Bibliotece Publicznej – Kulturotece

24 maja 2018

- Ola Pernach -

22 maja dzieci z grup zerówkowych wraz z opiekunkami w ramach programu “Tydzień Bibliotek 2018” , udały się na wycieczkę do Gminnej Biblioteki Publicznej- Kulturoteki w Cegłowie. Zerowiaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece ze swoimi rodzicami bądź starszym rodzeństwem, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek.

Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i czytelni dla dorosłych. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki.
Każdy zerowiak wyszedł z biblioteki nie tylko z uśmiechem na twarzy i zakładką do książki otrzymaną na pamiątkę, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci, aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci. Nie obyło się również bez wizyty na nowo otwartym placu zabaw znajdującym się przy Kulturotece.

Serdeczne podziękowania dla pani Małgorzaty Śluzek oraz Anny Gałązka za zaproszenie, wspaniałe zajęcia i wspólną zabawę. 

Ola Pernach

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close