XXI Festiwal Nauki i Sztuki w Siedlcach

28 października 2019

- Karol Sieńkowski -

W piątek 18 października 2019r. już tradycyjnie nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły prowadzili zajęcia warsztatowe na XXI Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach. Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z UPH w Siedlcach przy organizacji festiwalowego programu.
Tym razem w ramach festiwalowych warsztatów zaproponowaliśmy dzieciom i młodzieży z innych szkół następujące zajęcia:

  • „Zrób sobie sam mydełko!”- nauczyciel prowadzący: p. Beata Walas ze wsparciem uczennic z klasy 8b: Natalii Olszewskiej, Aleksandry Zakrzewskiej, Oliwii Piętki, Pauliny Kowalskiej i Martyny Kurek;
  • „W-f po japońsku”- nauczyciel prowadzący p. Mariola Olejnik;
  • „Soroban- tajemnice japońskich liczydeł” – nauczyciel prowadzący p. Karol Sieńkowski.

Nasze zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas warsztatów odwiedziła nas reporterka Radia Eska, której opowiedzieliśmy o naszej szkole i o wieloletniej, owocnej współpracy z UPH w Siedlcach.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close