XXI Festiwal Nauki i Sztuki w Siedlcach

Karol Sieńkowski    28 października 2019

W piątek 18 października 2019r. już tradycyjnie nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły prowadzili zajęcia warsztatowe na XXI Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach. Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z UPH w Siedlcach przy organizacji festiwalowego programu.
Tym razem w ramach festiwalowych warsztatów zaproponowaliśmy dzieciom i młodzieży z innych szkół następujące zajęcia:

  • „Zrób sobie sam mydełko!”- nauczyciel prowadzący: p. Beata Walas ze wsparciem uczennic z klasy 8b: Natalii Olszewskiej, Aleksandry Zakrzewskiej, Oliwii Piętki, Pauliny Kowalskiej i Martyny Kurek;
  • „W-f po japońsku”- nauczyciel prowadzący p. Mariola Olejnik;
  • „Soroban- tajemnice japońskich liczydeł” – nauczyciel prowadzący p. Karol Sieńkowski.

Nasze zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas warsztatów odwiedziła nas reporterka Radia Eska, której opowiedzieliśmy o naszej szkole i o wieloletniej, owocnej współpracy z UPH w Siedlcach.