XX Festiwal Nauki i Sztuki w Siedlcach

22 października 2018

- Karol Sieńkowski -

W piątek 19 października już tradycyjnie prowadziliśmy zajęcia w ramach XX Festiwalu nauki i Sztuki w Siedlcach. Nasza szkoła na stałe współpracuje z UPH w Siedlcach przy organizacji programu festiwalowego. W tym roku zostaliśmy oficjalnym partnerem festiwalu. W ramach zajęć zaproponowaliśmy dzieciom następujące zajęcia:

  • W-f po japońsku – Mariola Olejnik
  • Soroban – japońskie liczydło – Magdalena Sujak
  • Zrób sobie mydełko – Beata Walas
  • Programowanie na dywanie – Ewa Gut, Aneta Duda, Iwona Grzegorczyk
  • Jak liczono dawniej – Karol Sieńkowski

Nasze zajęcia jak zawsze cieszyły się dużą popularnością.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close