XIII Festiwal Nauki i Kultury w Cegłowie

05 czerwca 2017

- Karol Sieńkowski -

 Już w czwartek rozpoczyna się XIII Festiwal Nauki i Kultury  w Cegłowie. Potrwa do niedzieli i zakończy się Piknikiem Naukowym. W tym roku jest bardzo bogaty program. Przygotowaliśmy zarówno dla uczestników piątkowych warsztatów jak i uczestników niedzielnego pikniku atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Więcej szczegółów w programie.

Program festiwalu – pobierz

Przedsięwzięcie to odbywa się dzięki wielu sponsorom. Wśród nich są:

 • Gmina Cegłów
 • Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Cegłowie
 • Rada Rodziców przy Zespole Szkolnym w Cegłowie
 • Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim
 • Producent chemii budowlanej Majsterpol
 • Bank Spółdzielczy w Mrozach
 • BAGS Sadoch & Gąsior Spółka jawna
 • Sklep komputerowy „Kreator Siedlce Marek Paskudzki”
 • MOSiR w Mińsku Mazowieckim
 • P.P.H.U. „UZIMEX” Zbigniew Załęski
 • Firma Handlowa Justyna Uchman z Cegłowa
 • PHU Perfekt Bis w Cegłowie
 • Stacja benzynowa EuroOil z Cegłowa

Film promujący wydarzenie:

;

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close