Wystawa książek “wybranych z bibliotecznych półek”

31 października 2019

- Agnieszka Szczepanik -

30 października 2019 roku na parterowym korytarzu prezentowane były książki ze zbiorów biblioteki. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia, wybrania i wypożyczenia książek bezpośrednio przy stoisku wystawowym. Przygotowane zostały tytuły dla czytelników w każdym wieku. Największym powodzeniem cieszyły się książki dla najmłodszych oraz uczniów klas 4-6.

W zorganizowaniu i uprzątnięciu stoiska pomagali wolontariusze oraz łącznicy klasowi z biblioteką: Szymon Szafraniec, Filip Troć, Magdalena Piętka, Dominik Kowalik i Dawid Woźniak. Za wkład siłowy i estetyczny wszystkim wymienionym uczniom serdecznie dziękuję 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close