Wyniki rekrutacji do Publicznego Przedszkola w Cegłowie

27 marca 2020

- Aneta Zadunajska -

Informujemy, że wszystkie dzieci (z wyjątkiem rocznika 2018), których rodzice złożyli wnioski o przyjęcie do Publicznego Przedszkola w Cegłowie na rok szkolny 2020/2021, zostały zakwalifikowane.

Bardzo prosimy rodziców tych dzieci o wypełnienie „Potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola” (druk dostępny na stronie Zespołu Szkolnego w Cegłowie w zakładce „Rekrutacja do przedszkola”) i dostarczenie go drogą mailową: sekretariat@zsceglow.pl, za pomocą poczty polskiej lub w ostateczności osobiście do sekretariatu Zespołu Szkolnego w Cegłowie, do 7.04.2020r.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close