Wyjazd na mecz Legii Warszawa

06 lutego 2016

- Karol Sieńkowski -

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na wyjazd na mecz Legii w niedzielę 14 lutego 2016r. Koszt wyjazdu 20 zł (opłata za przejazd), bilety na mecz otrzymaliśmy dzięki uprzejmości firmy Moblilis. Zapisy i wpłaty w sekretariacie szkoły do czwartku 11 lutego 2016r.  Prosimy również o przyniesienie ze sobą podpisanej przez rodzica zgody na wyjazd. Zapraszamy, niestety liczba miejsc ograniczona (40 biletów). Poniżej w załączneiu wzór zgody.

Pobierz zgodę

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close