Wycieczka w nagrodę

16 maja 2016

- Ewelina Walas -

Dnia 12 maja klasy 2a i 2b uczestniczyły w wycieczce do Magicznych Ogrodów. Wycieczka była nagrodą za zdobycie I miejsca w konkursie dla klas I-III na zbiórkę makulatury. Konkurs został zorganizowany przez Wójta Gminy Cegłów oraz Zakład Usług Sanitarnych Komunalnych i Zielnych. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu dzieci i przy ogromnym wsparciu rodziców udało nam się wygrać ten konkurs. O tym, że było warto świadczą zdjęcia z wycieczki i miny rozbawionych dzieci. Bardzo dziękujemy fundatorom nagrody.

Autor: Elżbieta Oleksy

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close