Wycieczka na spektakl ,,Przygody wesołego Sindbada żeglarza”

Ewelina Walas    15 grudnia 2016

Dnia 14.12.2016 r. grupy „0”, klasa I, wszystkie klasy II oraz klasa IIIc udały się na  przedstawienie teatralne pt. „Przygody wesołego Sindbada żeglarza” w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji, które odbyło się w auli Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Po zajęciu miejsc w pierwszych rzędach z niecierpliwością czekaliśmy na rozpoczęcie przedstawienia. Kiedy w końcu rozbłysły światła reflektorów i na scenie pojawili się aktorzy, odczuliśmy prawdziwą magię teatru. Efektom świetlnym towarzyszyła wesoła oprawa muzyczna, co bardzo nam się podobało, bo piosenki pomagały zrozumieć uczucia bohaterów, wprowadzały odpowiedni nastrój i zachęcały nas do aktywnego udziału w spektaklu. Śledząc losy Sindbada po raz kolejny przekonaliśmy się, że dobro, przyjaźń i miłość posiadają ogromną moc i zawsze pokonują zło. Przedstawienie bardzo nam się podobało, o czym mogą świadczyć zaciekawione miny na zdjęciach i pytania o kolejny wyjazd.

Autor: Ewa Gut