Wycieczka klas czwartych

30 listopada 2015

- Karolina Kluczek -

24 listopada klasy czwarte wraz z wychowawcami udały się po raz drugi do warszawskiego teatru RAMPA na przedstawienie pt. “Pinokio”. Wycieczka wywołała same pozytywne reakcje, co można było wywnioskować po krótkich sprawozdaniach, które przygotowali uczniowie klasy 4a:

“Na scenie ciągle dużo się działo, dialogi przeplatane były piosenkami, a aktorzy stale przykuwali naszą uwagę swoimi strojami i ruchem. Większości sztuka się podobała i już zaczęliśmy myśleć o kolejnej wizycie w teatrze” (Robert Gut, 4a).

RAMPA jest teatrem bardzo przyjaznym najmłodszym uczniom, dlatego na pewno jeszcze nie raz tam zawitamy.

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close