Wycieczka kl.4 B

07 grudnia 2018

- Elżbieta Rawska -

Dzisiaj uczniowie klasy 4 B wybrali się do Muzeum Ziemi Mińskiej.Mieli szansę wykazać się swoimi zdolnościami artystycznymi 🙂 Trzeba przyznać, że kreatywności im nie brakuje 🙂 Pilnie słuchali nauczycieli prowadzących warsztaty pozłotnicze i każdy stworzył piękną ozdobę świąteczną. Potem krótka lekcja muzealna i…. wręczenie dyplomów oraz niespodzianki w postaci książeczek natury historycznej lub artystycznej do wyboru. A oto krótka fotorelacja 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close