Wycieczka do Warszawy.

Aneta Zadunajska    21 marca 2018

13 marca dzieci z grup 4 i 5 latków uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Zgodnie z planem wycieczki obejrzeliśmy „Wystawę klocków lego” i spektakl teatralny „Księżniczka na ziarnku grochu” w teatrze Maskarada. W trakcie spektaklu dzieci mogły wcielić się w role bohaterów bajki,  aktywnie  uczestniczyć w przygodach co niejednokrotnie wprawiało ich w onieśmielenie. Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy, który swoimi rozmiarami wprawił dzieci z zachwyt, a to przecież nie był koniec atrakcji… Podczas międzynarodowej wystawy dzieci obejrzały konstrukcje z klocków o różnej tematycznie kompozycje wykonane wyłącznie z klocków Lego. Z ogromną  precyzją wykonano kilkaset projektów pobudzających wyobraźnię dzieci. Wystawa zachęca dzieci do wyboru zabawek aktywizujących i konstruktorskich jako alternatywę w multimedialnej rzeczywistości.