Wycieczka do Warszawy.

21 marca 2018

- Aneta Zadunajska -

13 marca dzieci z grup 4 i 5 latków uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Zgodnie z planem wycieczki obejrzeliśmy „Wystawę klocków lego” i spektakl teatralny „Księżniczka na ziarnku grochu” w teatrze Maskarada. W trakcie spektaklu dzieci mogły wcielić się w role bohaterów bajki,  aktywnie  uczestniczyć w przygodach co niejednokrotnie wprawiało ich w onieśmielenie. Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy, który swoimi rozmiarami wprawił dzieci z zachwyt, a to przecież nie był koniec atrakcji… Podczas międzynarodowej wystawy dzieci obejrzały konstrukcje z klocków o różnej tematycznie kompozycje wykonane wyłącznie z klocków Lego. Z ogromną  precyzją wykonano kilkaset projektów pobudzających wyobraźnię dzieci. Wystawa zachęca dzieci do wyboru zabawek aktywizujących i konstruktorskich jako alternatywę w multimedialnej rzeczywistości.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close