Wycieczka do teatru i na kręgle

13 marca 2019

- Aleksandra Bereda -

Gorąco polecamy spektakl teatralny pt. “Oskar i Pani Róża”, który oglądaliśmy na wycieczce szkolnej w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Aktorami były m.in. dzieci z grupy tanecznej CARO DANCE, dlatego nie zabrakło w tym przedstawieniu ich występów tanecznych. Do tego śpiew i piękna oprawa muzyczna sprawiała, że historia o chorym chłopcu była niezwykle wzruszająca.  Przedstawienie dało nam dużo do myślenia na temat osób, którym przyszło pożegnać się ze światem przez nieuleczalną chorobę.

Po spektaklu udaliśmy się do kręgielni, w której spędziliśmy aktywnie dwie godziny. Niektórzy zbijali wszystkie kręgle choć grali pierwszy raz w życiu!!! Większość z nas chciałoby jeszcze tu wrócić 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close