Wycieczka do sali zabaw “Młynek”

29 marca 2018

- Aneta Zadunajska -

W dniu 27 marca 2018r. 3-latki z Cegłowa, radośnie spędziły czas w sali zabaw „ Młynek” w Siedlcach. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej. Wspaniale bawiliśmy się na zjeżdżalniach, w basenie z kulkami, labiryncie oraz na karuzeli. Nasz pobyt bardzo szybko dobiegł  końca. Do przedszkola wróciliśmy bardzo zmęczeni, ale w dobrych humorach. Było świetnie!!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close