Wycieczka do Japonii

27 września 2016

- swietlica -

W ramach innowacji pedagogicznych uczniowie pod opieką nauczycieli świetlicy rozpoczęli realizację projektu ,,Dookoła Świata” zatwierdzoną przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

We wtorek, podczas Dnia Japońskiego odbyliśmy podróż do ,,Kraju Kwitnącej Wiśni” . Poznaliśmy tradycje, kulturę, zabytki i ciekawostki tego niezwykle rozwiniętego gospodarczo państwa. Podziwialiśmy dyscyplinę w wychowaniu i nauczaniu dzieci. Oglądaliśmy prezentację  o Japonii przygotowaną przez Panią Agnieszkę Szczepanik. A na koniec dnia przygotowaliśmy  japońskie naleśniki z dżemem wiśniowym.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close