Wolontariusze w naszej szkole

Elżbieta Rawska    11 czerwca 2018

Od poniedziałku gościmy w naszej szkole wolontariuszy z organizacji AIESEC ( KIDSPEAK ), największej na świecie, niezależnej organizacji prowadzonej przez młodych ludzi, a działającej w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym. Siddharth z Indii oraz Scott z Chin prowadzą zajęcia z naszą młodzieżą przełamując swoją obecnością  nie tylko barierę językową, ale również stereotypy. Opowiadają o swoich krajach, ludziach tam żyjących, edukacji, kulturze itp. Nasi uczniowie odważnie wchodzą w interakcje z nimi, zadają pytania, a także chętnie opowiadają o sobie i życiu w Polsce. Te spotkania na lekcjach języka angielskiego to dla nich nie tylko urozmaicona lekcja języka, ale również lekcja  tolerancji, otwartości i sądząc po nastrojach – WSPANIAŁA KULTUROWA PRZYGODA I ZABAWA 🙂