Wolontariusze w naszej szkole

11 czerwca 2018

- Elżbieta Rawska -

Od poniedziałku gościmy w naszej szkole wolontariuszy z organizacji AIESEC ( KIDSPEAK ), największej na świecie, niezależnej organizacji prowadzonej przez młodych ludzi, a działającej w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym. Siddharth z Indii oraz Scott z Chin prowadzą zajęcia z naszą młodzieżą przełamując swoją obecnością  nie tylko barierę językową, ale również stereotypy. Opowiadają o swoich krajach, ludziach tam żyjących, edukacji, kulturze itp. Nasi uczniowie odważnie wchodzą w interakcje z nimi, zadają pytania, a także chętnie opowiadają o sobie i życiu w Polsce. Te spotkania na lekcjach języka angielskiego to dla nich nie tylko urozmaicona lekcja języka, ale również lekcja  tolerancji, otwartości i sądząc po nastrojach – WSPANIAŁA KULTUROWA PRZYGODA I ZABAWA 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close