Wolontariusze w Domu Dziecka

Anna Chojnacka    21 grudnia 2015

16.12.2015 r. wolontariusze SKC odwiedzili Dom Dziecka w Falbogach i w Siennicy. Dzięki ofiarności wszystkich uczniów naszej szkoły mogliśmy przekazać przybory szkolne, słodycze i maskotki. W tym szczególnym czasie cudownych Świąt Bożego Narodzenia dawanie powinno przynosić nam wiele radości, co doświadczyliśmy przebywając na terenie Domów Dziecka i patrząc na uśmiechy dzieci otrzymujących prezenty. Po rozmowach z opiekunkami pracującymi w tych placówkach, wolontariusze postanowili przeprowadzać takie zbiórki częściej, aby wspomagać rówieśników znajdujących się w trudnym i smutnym etapie swojego życia. Mamy nadzieję, że wielu uczniów naszej szkoły poprze tę inicjatywę i dzięki hojności darczyńców będziemy mogli zrealizować nasze postanowienie.