Wolontariusze w Domu Dziecka

21 grudnia 2015

- Anna Chojnacka -

16.12.2015 r. wolontariusze SKC odwiedzili Dom Dziecka w Falbogach i w Siennicy. Dzięki ofiarności wszystkich uczniów naszej szkoły mogliśmy przekazać przybory szkolne, słodycze i maskotki. W tym szczególnym czasie cudownych Świąt Bożego Narodzenia dawanie powinno przynosić nam wiele radości, co doświadczyliśmy przebywając na terenie Domów Dziecka i patrząc na uśmiechy dzieci otrzymujących prezenty. Po rozmowach z opiekunkami pracującymi w tych placówkach, wolontariusze postanowili przeprowadzać takie zbiórki częściej, aby wspomagać rówieśników znajdujących się w trudnym i smutnym etapie swojego życia. Mamy nadzieję, że wielu uczniów naszej szkoły poprze tę inicjatywę i dzięki hojności darczyńców będziemy mogli zrealizować nasze postanowienie.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close