“WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA”

19 października 2016

- Ola Pernach -

W bieżącym tygodniu dzieci z grupy 5 latków wdrażają metodę projektu pod hasłem :”Woda źródłem życia” . Powyższy projekt zrodził się pod wpływem zainteresowań dzieci przyrodą. W trakcie jego trwania dzieci poszukiwały odpowiedzi na interesujące je zagadnienia związane z wodą. Przeprowadzały proste doświadczenia i eksperymenty dzięki którym poznały jej właściwości m.in.: badały które przedmioty pływają a które toną, mierzyły objętość wody i jej kształt czy możliwość jej barwienia.Wszystkiemu jak zawsze towarzyszyła wspólna zabawa:)

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close