Wizyta w Fabryce Bombek w Józefowie

13 listopada 2016

- Ewelina Walas -

Co prawda do Świąt Bożego Narodzenia zostało nam jeszcze trochę czasu, jednak najmłodsi uczniowie naszej szkoły chcieli się dobrze przygotować, a w związku z tym udali się do Fabryki Bombek, aby wyprodukować, ale także zobaczyć jak produkowane są te popularne, świąteczne ozdoby. Dzieci z klasy Ia, klas II oraz IIIc wyruszyły na wycieczkę w wyśmienitych nastrojach. Po przybyciu do Fabryki pierwszym punktem zwiedzania była Wzorcownia, w której podziwialiśmy ponad 6 tysięcy bombek w różnych kształtach, wzorach i kolorach. Mogliśmy zobaczyć w jaki sposób nasze świąteczne bombki są dmuchane, barwione oraz ręcznie malowane. Po tym jak mogliśmy podziwiać proces produkcji zabraliśmy się do projektowania własnych ozdób. I tu kreatywność dzieci nie miała końca. Na bombkach pojawiły się choinki, gwiazdki, mikołaje i inne świąteczne motywy. Na koniec wycieczki odwiedziliśmy sklep, w którym zakupiliśmy ozdoby na nasze domowe choinki. W tym roku nasze drzewka będą miały osobisty akcent, w postaci samodzielnie wyprodukowanej bombki! Nie zostaje nam nic innego jak czekać na Święta!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close