Witaj szkoło, witaj świetlico!

swietlica    22 września 2018

    Wakacje dobiegły końca. Wypoczęci i pełni energii znowu spotykamy się w szkole i w świetlicy szkolnej. Serdecznie witamy wszystkie dzieci! Szczególną troską otaczamy nowych uczniów, którzy jeszcze trochę niepewnie przekraczają próg naszej świetlicy.

    Pierwsze dni upłynęły nam na zapoznaniu się z podstawowymi zasadami obowiązującymi w świetlicy szkolnej, na poznawaniu siebie nawzajem oraz zabawach integrujących grupę świetlicową. Wspominaliśmy minione wakacje, rozmawialiśmy o bezpieczeństwie na drogach, ulicach i w szkole. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się blok tematyczny „Czuj! Czuj! Czuwaj!”.

    Życzymy wszystkim dzieciom sukcesów w nauce, miłych chwil spędzonych w naszej szkole, a także zapraszamy do udziału we wspólnych zajęciach, konkursach i zabawach.