Witaj szkoło, witaj świetlico!

22 września 2018

- swietlica -

    Wakacje dobiegły końca. Wypoczęci i pełni energii znowu spotykamy się w szkole i w świetlicy szkolnej. Serdecznie witamy wszystkie dzieci! Szczególną troską otaczamy nowych uczniów, którzy jeszcze trochę niepewnie przekraczają próg naszej świetlicy.

    Pierwsze dni upłynęły nam na zapoznaniu się z podstawowymi zasadami obowiązującymi w świetlicy szkolnej, na poznawaniu siebie nawzajem oraz zabawach integrujących grupę świetlicową. Wspominaliśmy minione wakacje, rozmawialiśmy o bezpieczeństwie na drogach, ulicach i w szkole. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się blok tematyczny „Czuj! Czuj! Czuwaj!”.

    Życzymy wszystkim dzieciom sukcesów w nauce, miłych chwil spędzonych w naszej szkole, a także zapraszamy do udziału we wspólnych zajęciach, konkursach i zabawach.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close