Wieczorek Poetycko – Muzyczny

22 listopada 2018

- Aneta Zadunajska -

Drodzy są rodzice, dzieci, krewni, domownicy,

ale miłość wszystkiego zawarła w sobie ojczyzna.

/Cyceron/

Czasami dzieci rozumieją o wiele więcej niż się wydaje dorosłym – pokazał to Wieczorek Poetycko – Muzyczny w który zaangażowały się przedszkolaki z Cegłowa.

Wieczorek był doskonałą okazją do pokazania szerszemu gronu tego, czego uczymy dzieci w przedszkolu. To tutaj często po raz pierwszy słyszą, co to jest patriotyzm, dowiadują się, że są Polakami, a Polska to ich ojczyzna. Podczas spotkania dzieci niejednokrotnie pokazały, jak bardzo to rozumieją.

Podczas wieczorku dzieci zaprezentowały piosenki i wiersze o tematyce patriotycznej, której ze wzruszeniem przyglądali się zaproszeni goście. Po uroczystości wszystkie przedszkolaki udały się na słodki poczęstunek.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close