Wieczorek Poetycko – Muzyczny

Aneta Zadunajska    22 listopada 2018

Drodzy są rodzice, dzieci, krewni, domownicy,

ale miłość wszystkiego zawarła w sobie ojczyzna.

/Cyceron/

Czasami dzieci rozumieją o wiele więcej niż się wydaje dorosłym – pokazał to Wieczorek Poetycko – Muzyczny w który zaangażowały się przedszkolaki z Cegłowa.

Wieczorek był doskonałą okazją do pokazania szerszemu gronu tego, czego uczymy dzieci w przedszkolu. To tutaj często po raz pierwszy słyszą, co to jest patriotyzm, dowiadują się, że są Polakami, a Polska to ich ojczyzna. Podczas spotkania dzieci niejednokrotnie pokazały, jak bardzo to rozumieją.

Podczas wieczorku dzieci zaprezentowały piosenki i wiersze o tematyce patriotycznej, której ze wzruszeniem przyglądali się zaproszeni goście. Po uroczystości wszystkie przedszkolaki udały się na słodki poczęstunek.