Weź udział – XVIII edycja Akcji “Góra Grosza”.

27 listopada 2017

- edytaleszczynska -

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji “Góry Grosza” której celem jest zbiórka drobnych monet 1,2 i 5 groszy. Jest to  pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest pokazanie, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Prosimy i dziękujemy za każdy grosz wrzucony do puszki. Zbiórką w naszej szkole zajmą się trzy super dziewczyny:  Natalka Olszewska, Oliwka Piętka i Julka Abramowska z kl 6b.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close