Wernisaż prac plastycznych

14 lutego 2018

- Karol Sieńkowski -

Dziewiątego lutego w naszej szkole odbył się wernisaż prac plastycznych naszych uczniów. Prace wystawiali: Marika Kowalik, Julia Rudzka, Sara Marzewska, Emilia Budzynska, Patryk Lewicki, Michał Sternicki, Mateusz Ewiak, Joanna Wojda i Wiktoria Zalewska.

Uczniowie naszej szkoły przedstawili prace w różnych technikach plastycznych. Pojawiły się pejzaże, martwe natury, portrety, obrazy abstrakcyjne, a także grafika komputerowa. Prace artystów powstawały w naszej szkole, jak również w domowych zaciszach. Cześć osób systematycznie uczestniczy w zajęciach plastycznych, które odbywają się w każdy czwartek od godziny 13.00. W czasie spotkań uczniowie rozwijają swoje umiejętności, poznają nowe techniki plastyczne i świetnie się bawią. Efekty własnej pracy artyści zaprezentowali w czasie piątkowego wernisażu.

Na wernisaż zaproszeni zostali goście, w tym rodzice Artystów, Dyrekcja naszej szkoły, Wójt Gminy Cegłów-Marcin Uchman, koleżanki i koledzy.
Dyskusje przy kawie i herbacie, kręcąca się łezka w oku, lustrzanki na piersiach świadczyły o ogromnym zainteresowaniu twórczością młodych artystów.
Wystawę można  oglądać do 23.02 2018 r. w Zespole Szkolnym w Cegłowie.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close