Wernisaż ,,Jesienne inspiracje”

06 listopada 2017

- Ewelina Walas -

W czwartek 26 października w naszej szkole odbył się po raz pierwszy Wernisaż ,,Jesienne inspiracje”. Na wystawie pokazane zostały prace dzieci z klas I-III. Wernisaż otworzyły Pani Dyrektor Emilia Kowalczyk- Rumak ze swoją zastępczynią Panią Mariolą Olejnik symbolicznym przecięciem wstęgi z liści. Każda klasa oprócz prac przygotowanych w szkole, przedstawiła swoje dzieła konkursowe zrobione w domu. Dzieci brały udział w poszczególnych konkursach:

  • klasa 1a – ,,Postać Pani Jesieni”
  • klasa 1b – ,,Drzewo jesienne”
  • klasa 2a – ,,Kukiełka Pani Jesień”
  • klasa 3a – ,,Kapelusz Pani Jesieni”
  • klasa 3b – ,,Bukiet Pani Jesieni”
  • klasa 3c – ,,Cudaki z warzyw i owoców jesiennych”

Dodatkową atrakcją przygotowaną dla dzieci była jesienna ścieżka sensoryczna, której przejście okazało się nie lada wyzwaniem nie tylko dla dzieci, ale również ciekawych dorosłych. Przejście po liściach czy ziemniakach było przyjemnym doświadczeniem, gorzej było już z szyszkami… Dzieci miały również możliwość wykazania się swoim talentem malarskim. Na przygotowanych stanowiskach ozdabiały liście, korzystając z barw Pani Jesieni.

Podczas wernisażu komisja (w której skład wchodziła: Pani Dyrektor Emilia Kowalczyk – Rumak, Pani Wicedyrektor Mariola Olejnik, Przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców Pani Monika Milewska – Urbanek oraz jej zastępca Pani Agnieszka Wiercińska oraz przedstawicielki szkolnego samorządu) bliżej przyjrzała się wszystkim pracą. Niespodzianką było to, że wszystkie dzieci zostały nagrodzone za trud włożony w pracę i kreatywność. Dziękujemy bardzo sponsorom nagród: Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Panu Rafałowi Sadoch z firmy ,,BAGS” oraz Szkolnemu Samorządowi Uczniowskiemu. To dzięki Państwu na buziach wszystkich dzieci rozkwitł uśmiech, gdy otrzymali słodkie nagrody.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność na wystawie. Podziękowania należą się w szczególności rodzicom, którzy z pasją i ogromnym zaangażowaniem włączyli się w tworzenie pięknych i niezwykle ciekawych prac.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close