Warsztaty robotyki na “Pięknej”

Karol Sieńkowski    15 marca 2016

11 marca 2016 uczniowie naszej szkoły poprowadzili warsztaty z programowania robotów  w Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim. W warsztatach wzięli udział uczniowie z klas o profilach informatycznych z gimnazjum i liceum. Poziom zajęć był wyskoki. Rozwiązano wszystkie przygotowane przez nas zadania, a dla niektórych grup musieliśmy na poczekaniu dać nowe. Programowanie robotów okazało się niezłą zabawą dla uczniów, niektórzy kręcili filmy rejestrujące zachowanie zaprogramowanego robota.

Warsztaty przygotowali uczniowie naszej szkoły: Wojciech Mistewicz, Filip Kosmala, Maciej Grudzień, Karol Sadoch i Krystian Metera pod kierunkiem p. Karola Sieńkowskiego.

Dziękujemy p. Urszuli Cudnej, nauczycielce informatyki ze szkoły na “Pięknej” za życzliwe przyjęcie.