Warsztaty robotyki na “Pięknej”

15 marca 2016

- Karol Sieńkowski -

11 marca 2016 uczniowie naszej szkoły poprowadzili warsztaty z programowania robotów  w Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim. W warsztatach wzięli udział uczniowie z klas o profilach informatycznych z gimnazjum i liceum. Poziom zajęć był wyskoki. Rozwiązano wszystkie przygotowane przez nas zadania, a dla niektórych grup musieliśmy na poczekaniu dać nowe. Programowanie robotów okazało się niezłą zabawą dla uczniów, niektórzy kręcili filmy rejestrujące zachowanie zaprogramowanego robota.

Warsztaty przygotowali uczniowie naszej szkoły: Wojciech Mistewicz, Filip Kosmala, Maciej Grudzień, Karol SadochKrystian Metera pod kierunkiem p. Karola Sieńkowskiego.

Dziękujemy p. Urszuli Cudnej, nauczycielce informatyki ze szkoły na “Pięknej” za życzliwe przyjęcie.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close