Warsztaty wielkanocne w przedszkolu!!!

18 marca 2016

- Ola Pernach -

“Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko, rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas, miłość do ludzi do przyrody w zielone każdy z wiosną gra, zima już poszła spać do morza lecz w naszym sercu radość trwa…”
Gdy wiosna zagościła już w naszym przedszkolu, zaczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji 16 marca 2015 roku po raz drugi zaprosiliśmy rodziców do naszego przedszkola na Wielkanocne warsztaty plastyczne.
Rodzice z dziećmi z wielkim zaangażowaniem ozdabiali styropianowe jajka i kurczaki, baranki, tworzyli tradycyjne palmy wielkanocne z wykorzystaniem naturalnych materiałów, tj. bukszpan czy wierzbowe bazie. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość wykorzystania wszystkich dostępnych materiałów i stworzenia swoich wymarzonych prac.
Dziękujemy za obecność i pomoc w gromadzeniu materiałów do palmy wielkanocnej zaproszonym gościom: P. sołtys Wiesławie Gawrysiak i Pani z KGW z Cegłowa P.Zawadzkiej. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu na naszych warsztatach powstała tradycyjna palma z pięknymi kolorowymi kwiatami wykonanymi z bibuły, którą będzie można zobaczyć w Klubie Kulturalne Zacisze już w najbliższy piątek.
Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo. Wszystkim obecnym na warsztatach gościom, rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close