Warsztaty EuroWeek w Lądku-Zdrój

05 grudnia 2017

- Karolina Kluczek -

W dn. 30.11-4.12 grupa młodzieży ze szkoły podstawowej (klasy 7 i 5b) i gimnazjum (kl. 3a) pod opieką nauczycieli: p. Elżbiety Rawskiej i p. Karoliny Kluczek, wzięła udział w projekcie EuroWeek – Szkoła Liderów. Zajęcia odbywały się w malowniczo położonej miejscowości Lądek-Zdrój w woj. dolnośląskim, która powitała nas prawdziwie zimową aurą. Celem obozu było kształtowanie umiejętności komunikacji w języku angielskim oraz integracja międzykulturowa.

Warsztaty prowadzili wolontariusze z całego świata: Z Filipin, Indonezji, Peru, Ukrainy, Gruzji, Turcji, Ugandy oraz Chin. Uczniowie, wraz z towarzyszami ze szkoły w Ząbkach, brali aktywny udział we wszystkich zaproponowanych im zadaniach, wyśmienicie bawili się podczas gier oraz z uwagą słuchali opowieści o kulturze wielu krajów. Razem z wolontariuszami odwiedziliśmy także Bystrzycę Kłodzką i Kłodzko.

Młodzi prowadzący zajęcia podbili serca naszej młodzieży, która z wielkim żalem żegnała nowych przyjaciół obiecując, że wrócimy na EuroWeek za rok, gotowi na nowe wyzwania.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close